Juoda ir oranžinė virtuvė (53 nuotraukos) – skonio kova arba naujos paieškos

Juodos ir oranžinės kaip mėgstamiausios spalvos

Didžiausias spalvistas per amžių tapybos istoriją Pierre Auguste Renoir laikė juodu - gėlių karalius. Ši spalva yra nepakartojamo Mireille Mathieu mėgstamiausia. Kodėl tu negali papuošti savo virtuvės tokia spalva, pridėjus antrą dominuojančią ir mėgstamą, oranžinę. Juodos ir oranžinės spalvos virtuvė yra verta atkreipti dėmesį į tikrąsias dizaino žinovų, kurių niuansus mes bandysime atskleisti.

Oranžinės spalvos dominavimas puikiai tinka juodiems įdėklams

Oranžinės spalvos dominavimas puikiai tinka juodiems įdėklams

Oranžinė su juoda, atrodytų, gana pateko, kontrastingos spalvos. Tačiau paaiškėja, jų sugebėjimą naudojimas virtuvėje sukurti nuostabių interjero dizaino sprendimus. Bet, kita vertus, dėl to, jis yra tik Lope de Vega dviejų priešingybių nereikia gauti kartu gyvenime, priešingai, priešingai dažnai sudarytas. Ir jei jie taip pat padeda vieni kitiems, vaikai, bendri pomėgiai, tai yra, atsiprašau, turiu nunešė - apšvietimas, dirbtinis ir natūralus, galėtų įtraukti papildomus spalvas, ant langų užuolaidos, kad nustebino, juoda ir oranžinė virtuvė, juodai-balta-oranžinė virtuvė tapo viena iš labiausiai mados tarp abiejų profesionalių dizainerių ir tarp jų klientams.

Vis dėlto yra tam tikrų taisyklių, kai naudojamos kontrastingos spalvos, visų pirma juodos spalvos. Būtina atsižvelgti į du tokius gerai žinomus faktus:

 • šalia juodos spalvos bet koks kitas atrodo lengvesnis ir,
 • nerekomenduojama naudoti dvi kontrastingos spalvos, kad jas būtų galima įtraukti į bendrą paletę vienodomis dalimis - viena iš jų turėtų dominuoti, o antrasis - išmintingai papildyti. Kaip rodo praktika, labiausiai pagrįsta yra 70 pagrindinių, pirmųjų ir 30 sekundžių santykis.
Vėlgi pagrindinis yra oranžinis, juodas kaip palaikantis, bet pastebėsime, kad tamsus kampas keičia bendrą mastą

Vėlgi pagrindinis yra oranžinis, juodas kaip palaikantis, bet pastebėsime, kad tamsus kampas keičia bendrą mastą

Oranžinė - atostogų spalva, saulė, taigi tai nėra gerai, kai yra šešėlio. Tai ypač aktualu kampinėms virtuvėms su nedideliu langeliu vienoje kampo pusėje. Panašią situaciją galima ištaisyti sumaniai naudojant LED apšvietimą, pastatytą tiesiai į virtuvės baldų skydą.

Naudingi patarimai. Kokią spalvą pasirinkti pagrindinė ir kuri ją palaiko, ar turite oranžinę virtuvę su juoda ar juoda ir oranžine spalva, priklauso nuo asmeninių dizaino nuostatų. Tačiau mes rekomenduojame atsižvelgti į tai, kad juodos spalvos susilpnina erdvę mažuose kambariuose, jie vizualiai pradeda atrodyti, juodo pertekliaus, dar mažiau. Todėl, jei nesate patenkinti 5-5 metrų dydžio virtuvės dydžiu, pasirinkite pagrindinę tą pačią oranžinę spalvą.

Jei pasirinkote juodą spalvą kaip pagrindinę, tada tikrai apie dar daugiau dalykų:

 • pirma, rūpintis geru apšvietimu;
 • Antra, pabandykite pastatyti spalvas dviem lygiais: juodos spalvos ant apatinių vidinio elemento ir apelsinų ant viršutinių. Šis susitarimas suteiks daugiau žvilgsnio į bendrą požiūrį.
 • Juodos ir baltos virtuvės - puiki alternatyva juodai ir oranžiniai.

Puikus trečiosios spalvos naudojimas

Skirtingai įmirkyti antrą spalvą dizainas yra labai svarbus, būtent tai būdinga tikram skoniui. Kalbant apie virtuvės interjerą, tada, pasirinkdami vieną spalvą kaip pagrindinę, o kitą ją palaikanti, būtinai raskite kelią čia ir ten, nepaisant šios pagrindinės baldų linijos, kad naudotumėte šią pagalbinę. Labai gerai atrodo šioje situacijoje, juoda staliukas su šviesa, vėl juodos kėdės, juodos užuolaidos ant langų.

Juodos spalvos elementai ne mažesni už oranžinę savo veiklą, jie įsiveržia į baldus, aktyviai bendrauja su blaškančiais baltomis spalvomis, todėl virtuvė suteikia neįprastą jaukumą.

Juodos spalvos elementai ne mažesni už oranžinę savo veiklą, jie įsiveržia į baldus, aktyviai bendrauja su blaškančiais baltomis spalvomis, todėl virtuvė suteikia neįprastą jaukumą.

Kai mes kalbame apie sumanūs žaisti spalvomis paletė, mes turime omenyje, ir sugebėjimą įtraukti trečiosios spalva, kuri padeda atitolinti dėmesio dalį, kuri godžiai pritraukti šias dvi spalvas rūpestinga - Juoda ir oranžinė. Tai trečiasis turėtų būti ne per daug - ypač ant lentynos baltos porcelianinės plokštės ar vidutinio dydžio vaza, antra ištraukiama stalviršis, gana nepaprastai, jei trečiosios spalvos šaltinis yra puikus lempa.

Tarp galimų trečiosios spalvos variantų:

 • tikrai baltos spalvos, kuris labai sutampa su apelsinu ir juodais atspalviais;
 • visos pilkos spalvos, panašios į juodą;
 • visa oranžinė paletė, savo ruožtu, panaši į pasirinktą ryškiai oranžinę spalvą.

Sienų naudojimas

Griežtai tariant, oranžinės-juodos virtuvės nebūtinai verčia jus beviltiškai ir beviltiškai ieškoti baldų, būtent šios dvigubos spalvos. Leiskite baldai būti net griežtai juodos, gerai, galbūt su lengvu viršumi. Bet jūs neturėtumėte atsisakyti savo svajonės. Tai galite realizuoti savo rankomis, sienų oranžinės spalvos.

Apelsinas su juodu, bet tokiu neįprastiniu sprendimu - oranžinės tik sienos, erdvė horizontaliai padalijama į du harmoningus komponentus

Apelsinas su juodu, bet tokiu neįprastiniu sprendimu - oranžinės tik sienos, erdvė horizontaliai padalijama į du harmoningus komponentus

Svarbi pagalba juodai ir oranžinei virtuvių sričiai gali turėti ir kitų būtinų savybių:

1
 • lizdai ir jungikliai;
 • žiburių žibintai;
 • virtuvės reikmenys;
 • visos virtuvės mašinos - nuo gaubto iki elektrinio virdulio. Neišmeskite skalės - čia spalvos yra tik juodos ir baltos spalvos, bet rasta šios spalvos patiekalų rinka nėra problema.
Šešėlio, dešinės, apatinės pagalbinių spalvų užmašinimas padeda apsaugoti nuo dviejų pagrindinių spalvų kovos

Šešėlio, dešinės, apatinės pagalbinių spalvų užmašinimas padeda apsaugoti nuo dviejų pagrindinių spalvų kovos

Juoda ir oranžinė yra vadinamųjų "aukštųjų technologijų" stiliaus atstovai. Todėl daugumos dizainerių padaryta išvada, juodos ir oranžinės virtuvės, yra suformuotos tiesėmis. Tačiau vis tiek eksperimentuokite, sukurkite savo, pasitraukite nuo stereotipų. Tik šiuo atveju gausite tai, kas tau patiks. Siūlomoms spalvoms "patariama" labai atidžiai ir palaipsniui atlikti visus eksperimentus, nuolat kvestionuojant ir siūlant alternatyvias galimybes.

Apšvietimas

Kur juoda spalva, tikrai negali išsiversti be gero apšvietimo, tiek natūralaus, tiek dirbtinio. Tačiau oranžinė daro savo patikslinimus - pageidautina, kad apšvietimas atspindėtų, o ne tiesus, matinis.

Todėl jūs negalėsite daryti be šviesų užuolaidų arba, dar geriau, žaliuzių ant langų, jei jie yra dideli. Apšvietimo netinkamumas bus ypač svarbus, jei jūsų virtuvėje yra blizgus, gerai atspindintis grindys.

Pasirodo ir plastikas, ir daug šviesos gali būti ir juodos ir oranžinės spalvos sąjungos

Pasirodo ir plastikas, ir daug šviesos gali būti ir juodos ir oranžinės spalvos sąjungos

Natūralaus ir dirbtinio apšvietimo derinys yra ypatingas menas. Čia negalima daryti be eksperimentų. Kadangi baldai, kuriuos įsigijote, jau turės įmontuotus šviesos šaltinius, turėsite eksperimentuoti su tuo, kas išlieka - langai ir jų dizainas.

Naudingi patarimai. Darbui su oranžine ir juoda reikalingas ypatingas požiūris, čia nėra jokios instrukcijos, tik asmeninis kiekvieno skonio ir gebėjimas pažvelgti į ateitį interjero psichiškai iš šono. Šiuo galite tikrai padėti moderniam kompiuteriniam modeliavimui. Žinoma, norint nufotografuoti būsimų virtuvinių baldų vaizdo įrašą ir pastatyti jį virtuvėje, jis bus aukščiausias modelio pilotas, kurio negalima pasiekti visiems. Tačiau, norint padaryti paprastą baldų nuotrauką ir įdėti į virtuvės nuotrauką, šiandien ji yra prieinama daugeliui "kompiuterinių menų" žinovų. Kūrybiškas požiūris, kai dirbate su tokiomis spalvomis kaip juoda ir oranžinė, bus labai svarbus.

Viskas galiausiai susiję su už kūrybiškumo malonumo kaina. Tai praktiškai nesiskirs nuo kitų galimų dizaino galimybių įprasto maisto kainas. Bet yra dar vienas niuansas, kad mokės už bet netikėtai nukrypimo nuo anksčiau surinktų sumos. Pasveikinkite valandos nežiūrite, ir mes pasakyti kitu būdu, į laimingas svajones įsikūnijimas, nereikia ieškoti kainomis (taip pat žr straipsnį "ryškiai mėlynos virtuvė: kaip kvalifikuotai galite naudoti šaltų spalvų interjerą").

Galerija

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 25