Virtuvės komplektas su įmontuotais prietaisais (45 nuotraukos): kaip kompaktišką erdvę

Kiek vietos reikės nuolankus viryklės su orkaite, kriaukle, indaplove ir kitų šaldytuvų, ir visi kaprizas, kad buvo sugalvotas šiuolaikinės namų šeimininkės patogumui? Šiuolaikinės šeimininkės vietos nelieka ...

Virtuvės komplektai su įmontuotais prietaisais - puikus sprendimas erdvės optimizavimui!

Daug vietos, daug įrangos!

Daug vietos, daug įrangos!

Prieinamumas

Jie yra patogūs ir funkcionalūs. Tai yra ergonomiškas ir stilingas sprendimas, užtikrinantis šeimininkės patogumą ir patogumą dirbant virtuvėje, net jei jie yra pastatyti savo rankomis. Tokie baldai su integruotu įrenginiu puikiai taupo kambario erdvę. Iki šiol vis labiau populiarėja integruotų virtuvės komplektai, nes gyventojų gerovė auga.

Gražus ir funkcionalus - nereiškia brangus!

Gražus ir funkcionalus - nereiškia brangus!

Tai nereiškia, kad tokios virtuvės kaina yra per didelė! Paprastai dėl pajamų augimo vis daugiau dėmesio skiriama patogumui ir patogumui. Įrengtas turtingas virtuvės komplektų pasirinkimas tiek užsienio, tiek vidaus gamintojams.

Integruotas metodas yra:

 • šaldytuvai;
 • Krosnys;
 • dujinės viryklės;
 • elektrinis;
 • taip pat skalbimo mašinos, indaplovės;
 • Mikrobangų krosnelės;
 • viryklės;
 • kavos virimo aparatai ir garlaiviai;
 • ir net gaubtukai.

Gražiai ir kompaktiškai galima įvesti viską pažodžiui! Yra pavyzdžiai - nuotraukos mūsų svetainėje, taip pat vaizdo įrašai su patarimais ir įdiegimo patarimais.

Atrankos taisyklės

Veiksniai

Šio labai rimto požiūrio priežastis yra daugybė priežasčių.

Štai pagrindiniai:

 1. Įsigyjant virtuvėje įmontuotą rinkinį, pasirenkate jį visus rimtai ir atsakingai. Galų gale, šie baldai paprastai nusipirkti labai ilgą laiką.
 2. Tolesnis gatavų struktūrų pakeitimas pertvarkant patalpas arba net banalus baldų perkėlimas pareikalaus labai didelių pinigų išlaidų.
 3. Technologijos pasirinkimas priklauso nuo pačios virtuvės vietos ir, žinoma, nuo pačios įmontuotos virtuvės pločio, gylio ir aukščio. Jūsų prašymu baldai gali būti gaminami pagal užsakymą, laikantis elektros prietaisų ir dujų įrangos dydžio, suteikiant jam būtinus matmenis.

Ypatingai svarbu jūsų virtuvės interjero dizainas, jei jis jau yra pasirinktas ir detaliai dekoruotas. Pavyzdžiui, sienos yra baigtos, langai ir durys yra pristatomos, užuolaidos arba žaliuzės yra perkami ir dulkinami kampe, laukiant baldų.

Dizaino pasirinktys

Pagrindiniai sprendimai yra du:

1
 1. Virtuvės įrenginys su įmontuota technika bus madingas dalis kambariuose, kurie yra pagaminti modernaus stiliaus, aukštos technologijos bei futuristinis dizainas kryptimi dekoro. Daugelis populiariøjø ðiuolaikiniø konstrukciniø sprendimø leidþia parodyti visà demonstravimo įrangà, neslepia jo uþdaromø spintelèiø durø.
 2. Built-in kitchen į retro klasika stiliaus, taip pat šalies - visi įmontuojama technika leidžiama paslėpti už stilizuotų fasadų virtuvėje, papuošti gaubtu pagal dizaino sprendimus, į kurią buvo nustatytas. Šie baldai yra gražūs, stilizuoti, bet tai ne mažiau praktiška ir funkcionalus.

Privalumai iš vidaus

Built-in prietaisai ir buitiniai prietaisai turi tam tikrų pranašumų, palyginti su baldais, be įrangos. Pavyzdžiui, paprastas viryklė netinka baldams, nes tai gali būti pavojinga.

Tačiau - tai gali pakenkti šalia esančių ar esančių kontaktų šoninėse sienose. Be to, įtrūkimai būtinai prasiskverbti riebalų nuo plokščių turi periodiškai pašalinti baldus ar lėkštę ant lankstaus dujų žarna ir apibėgti riebalų meninius paveikslus ant šoninių sienų.

Kapoto integravimas

Kapoto integravimas

Svarbu!
Tokios problemos nebus, jei įdiegsite virtuvės komplektus su įmontuotais prietaisais.
Net įprasti prietaisai ir įranga dažnai skiriasi nuo virtuvės baldų dydžio ir dizaino.
Įmontuota technika su savo montavimo matmenimis, leidžiančia jais būti nišų rinkiniuose, atrodo daug gražesnė.

Kitas integruotų virtuvių pranašumas yra plyšių ir tarpų trūkumas plyteles ir gretimuose virtuvės komplekto elementuose.

Suvart

Visur galite rasti gedimų, o integruotos virtuvės ausinės nėra išimtis. Integruotus prietaisus ir įrenginius bus sunku pakeisti naujais arba tiesiog pereiti į kitą vietą. Jie taip pat yra brangesni nei įprastos ausinės. Prieš įrengdami tokius baldus ir įrangą, turite atkreipti dėmesį į dizainerių patarimus. Yra aiškus nurodymas įdiegti bet kokias ausines su įmontuota technologija!

Montavimas

Dažnai įtaisytieji elektriniai prietaisai dedami ant apatinių virtuvės komplekto modulių, todėl darbinėje dalyje taupoma daug vietos. Tačiau, jei virtuvė turi didelę erdvę, pavyzdžiui, galima įdėti orkaitę į akių lygį. Šioje situacijoje šeimininkė geriau kontroliuos gaminimo procesą.

Aukšta orkaitė

Aukšta orkaitė

Patarimai!
Netoli orkaitės nereikia turėti šaldytuvo, kriaukle arba indaplove.
Tarp jų labiau tikslinga įdėti nedidelius siauros virtuvės spintelės, apimančios stalčius, bei durų matmenis.
Norėdami įdėti mikrobangų krosnelę, kavos virimo aparatas gali būti naudojamas aukščiuose stulpeliuose, kuriuose yra specialiai sukurtos technologijos skirsniai.

Mažose virtuv ÷ se galima įdiegti kampinį komplektą. Šiuo atveju kampe yra viryklė su orkaite, įdėtu į stalviršį. Ir abiejose pusėse jis vyks kriaukle ir darbiniu paviršiumi, o viršuje - gaubtu. Šis išdėstymas bus patogus ir patogus šeimininkei.

Kampinės ausinės

Kampinės ausinės

Dideliam kambariui puikiai tinka virtuvė, pastatyta tiesiogine forma. Savo niše, pastatytame indaplovėje arba skalbyklėje, yra šaldytuvas, taip pat orkaitė. Taip pat galima įdėti gaubtą virš viryklės, pagaminto to paties stiliaus, kaip pagrindinis virtuvės interjeras.

Iki šiol dauguma salonų siūlo įvairių tipų įmontuotą įrangą iš bet kurio gamintojo.

Pirkdami prietaisus, atkreipkite ypatingą dėmesį į tokias savybes kaip:

 • ergonomika ir išvaizdos estetika;
 • patogumas darbe;
 • prieinama kaina;
 • populiarus ir madingas dizainas;

 • priežiūros ir priežiūros paprastumas.

Dažnai virtuvės komplekto montavimas ir elektros prietaisų montavimas atliekamas tų pačių meistrų. Tai leidžia sutaupyti pinigų ir gauti garantiją.

Galerija

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =