Korko grindys virtuvėje (38 nuotraukos) – pakalbėkime apie pranašumus

Korko grindys mūsų šalyje virtuvėje nėra dažnai patenkintos. Tačiau ši danga greitai populiarėja. Jis turi daug privalumų, o dėl praktiškumo, komforto ir aplinkosaugos požiūriu, kamščio grindys gali suteikti tikimybę bet kokiam kitam grindų dangui.

Tie, kurie nori pasirinkti kamštienos linoleumą, laminato grindis, parketą ir lentą, pripažįstama, kad ši medžiaga yra malonus liesti, šilta ir yra ideali vieta namuose su vaikais.

kamštienos grindys virtuvėje

Virtuvės grindys iš kamštienos - gražus, praktiškas, išskirtinis.

Vaikščiojimas tokia danga yra labai naudingas ortopedijos tikslais, nes, kaip pažymi gydytojai, tai žymiai sumažina stuburo naštą.

Apie kamščio grindis

Kaip jau minėta, virtuvės kamštinis dangtis turi daugybę pranašumų, kuriuos patikrino daugelis šios medžiagos savininkų. Leiskite mums juos išsamiau išnagrinėti.

Korko grindų privalumai

 1. Dangalas nebijo drėgmės, riebalų ar kitų vidaus taršos. Tokios grindys gali tinkamai išgyventi net rimtą drenažo vamzdžio susitraukimą.
 2. Minkštimas ir grybai vamzdyje nėra įjungti.
 3. Virtuvės grindų kamštis nedegsta, nesugeria kvapų ir neišskiria kenksmingų medžiagų.
 4. Įvairių spalvų ir natūralių raštų.
kamštiena virtuvėje

Nuotraukoje yra kelių tipų kamštinės grindų dangos.

 1. Tokiuose aukštuose dulkės nesikaupia, nes jos turi antistatistinį poveikį.
 1. Ekspertai teigia, kad kamštinės dangos yra visiškai nekenksmingos astmos ir alergijos pacientams.
 1. Geros kamštinės grindys greitai atgauna formą dėl tūrinės atminties. Dėl to tokių dangų nėra įbrėžimų ar įbrėžimų.
 1. Lengva įdiegti. Tokį dangtį galite lengvai užsisakyti, net neturėdami specialių įgūdžių ar patirties.
 1. Korko grindų kaina šiuo metu visiškai atitinka kokybę. Šiuo atveju negalėsite apgauti, tačiau įsigyta medžiaga bus jums daugelį metų.

Korkas virtuvės interjere

Kamštienos grindys turi gana plačias dekoratyvines galimybes. Tokį dangtelį lengva pasirinkti bet kokiam interjero spalvos sprendimui, naudojant įvairių stilių virtuvių dizainą.

Korko išvaizda didžiojoje daugumoje atvejų akcentuos jūsų dizaino sprendimus. Priklausomai nuo plokščių dydžio, apšvietimas ir minkštinimo būdas virtuvėje atrodys kitaip.

Be to, įvairūs gamintojai gali pasiūlyti papildomai prie klasikinio tekstūros užsklandos daugybe skirtingų dangų, pagamintų neįprastose spalvose ir taikant neįtikėtinus dekoratyvinius efektus.

Jei pageidaujate, galite sukurti tokio tipo grindis spalvingais pleistrais arba priimti drąsius eksperimentus su neįprastais tekstūrais. Jei tradicinės kamštienos grindys virtuvėje atrodo nuobodu, turėtumėte atkreipti dėmesį į kamštienos fotografijos ir fotoparką.

kamštienos dangtelis virtuvėje

Kamštienos fotopolimeras.

Naudojant šiuolaikines technologijas su šia danga, pasirodo, kad sukuriami tikri stebuklai. Nuotraukų spausdinimas leidžia jums taikyti skirtingų medienos faneruotų tekstūrų kamščių grindims.

1

Pavyzdžiui, šiuo atveju nenuostabu, kad mums imituojant tradicinę medieną - pušies ar ąžuolo. Eksotikų mėgėjams čia yra kamštienos grindys su Amerikos graikinių riešutų, zebrano, raudonmedžio ir tt pavyzdžiais.

Korpuso dangtelis su deniu leidžia pasiekti medinių grindų efektą iš masyvios lentos. Be to, naudojant įstrižainę, mūsų dienų sukurtos sėkmingos akmens imitacijos, ypač marmuro, keraminių plytelių, kilimų ar sluoksniuotos medžiagos.

Taip pat skaitykite straipsnį "Kaip gaminti grindis virtuvėje: patarimai grindims dengti".

Kokią medžiagą turėčiau pasirinkti virtuvėje

Gamintojai rekomenduoja pasirinkti virtuvės kamštienos grindis specialiu vaško purškimu. Tokią dangą lengva valyti, ją dažnai galima nuplauti be baimės sugadinti išvaizdą arba netyčia nusleisti vandens kibirą.

kamštienos grindys virtuvei

Akmens ir parketo dailinimas.

Korko grindų dangos yra dviejų tipų:

 • Klijai, kurios yra dviejų sluoksnių plokštės. Apatinis yra presuotos kamštienos pagrindas, o viršutinis - kamštienos žievės dekoratyvinė fanera. Tokia danga storis yra 4-6 mm. Specialistai pataria įsigyti kamštienos grindų virtuvėje su kūgiu.

Specialus pjovimo briauna vadinama pjautine dalimi, kuri leidžia maksimaliai talpinti plokštes viena su kita, išvengiant susidūrimų su sąnariais.

Didelio dekoratyvinio gelžbetonio buvimas leidžia karkaso dangoms sėkmingai imituoti medžio masyvus, plyteles ar parketą. Lipniosios kamštinės dangos geriausiai tinka virtuvės grindims.

 • Plūduriuojanti danga. Jos pagrindu - HDF plokštės, įklotos su presuojamu kamščiu, kamštienos fanera ir padengtos specialiu laku. HDF yra ypatingai stiprus medienos plaušų plokštės. Jis pagamintas nenaudojant cheminių medžiagų (fenoliai ar dervos), nes medienos pluoštas yra šildomas.

Tokios plokštės suteikia grindų plokštės tvirtumą, tačiau jos labai jautriai reaguoja į temperatūros pokyčius ir poveikį vandeniui, net jei jų paviršius yra apdorojamas vandeniui atspariais junginiais. Štai kodėl nerekomenduojama naudoti virtuvėje plaukiojančių dangų.

Patarimai! Norėdami uždengti kamščio grindimis virtuvėje, rekomenduojama naudoti kelis sluoksnius lako, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga nuo vandens ir kitų virtuvių pavojų.

Taip pat skaitykite straipsnį "Koks grindų pasirinkimas virtuvėje - grindų pasirinkimas".

Kamščio grindų montavimas

kamštienos grindų virtuvė

Korko grindų klojimas.

Taigi, mes sužinojome, kad virtuvės grindų kamštis yra puiki medžiaga. Toks aprėptis ateityje iš tiesų bus investicijų rūšis, nes tinkamai montuojant kamštinės grindys padės jums daug ilgiau nei analogai.

Grindų iš kamštienos įrengimo procesas nesukels sunkumų tiek žmonėms, turintiems tam tikrą panašių darbų patirtį, tiek pradedantiesiems.

Instrukcija nesiskiria ypač sudėtinga ir grindžiama keliais aspektais:

 1. Gerų grindų pagrindas yra kruopščiai paruoštas ir išlygintas paviršius. Nedelsiant prieš padengdami dangą, reikia pašalinti visus nelygumus, įskaitant menkiausius. Nepamirškite, kad kiekvienas oro burbulas ar išpūtimas yra galimas kištuko skylė.
 2. Pasirinkę lipnios kamštinės grindis, atlikite žymėjimą. Uždenkite dangtį nuo patalpos centro, eikite į sienas.
 3. Negalima pasirinkti elementų pagal piešinį. Viduje visų siūlių dėkite specialiai suprojektuotą skystą sandariklį.
 4. Tokių dangų klijavimui reikia naudoti specialųjį klijų, kuris yra užfiksuotas beveik akimirksniu. Priklausomai nuo klijų gamintojo, pilnas klijavimo laikotarpis gali užtrukti nuo pusvalandžio iki 48 valandų.
kamštiena virtuvėje

Kamštienos grindų montavimo etapai.

Patarimai! Klijuokite plokštes į šoną. Atstumas tarp jungčių gretimose eilėse turėtų būti ne mažesnis kaip 30 cm.

Korko dangalo priežiūra

Jei pasirinksite kokybišką dangą ir suteiksite jam tinkamą priežiūrą, tokie grindys gali tarnauti jums keletą dešimtmečių.

Kad būtų išsaugotas kamštienos pagrindas, gamintojai rekomenduoja naudoti specialius poliravimo mišinius, kurie sudaro dengiamojo paviršiaus apsauginę plėvelę, suteikiančią nuostabų blizgesį.

Taip pat korkoms dengti specialiai suprojektuotos valymo priemonės, pavyzdžiui, "Soft Wiper", pagamintos "Wicanders".

Išvada

Korko grindys yra estetiška, ekologiška ir labai patvari danga, kuri šiandien populiarėja. Todėl šiandien kamštienos medžio grindys atrodo originalios ir net stebuklingos.

Galbūt ateityje tokia aprėptis taps įprasta, pakeisdama konkurentus iš rinkos. Yra visų priežasčių.

Jei jus domina virtuvės kamštienos grindų dangų atsiradimo galimybė, pažiūrėkite į vaizdo įrašą puslapio apačioje, kuriame yra patarimų, kaip įdiegti šį nuostabų viršelį.

Taip pat skaitykite straipsnį "Virtuvės grindys: laminatas arba plytelė: sprendimų privalumai ir trūkumai".

Galerija

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − = 19