Mutfak davlumbaz imalatçıları (42 adet fotoğraf) – en iyiler lehine bir seçim yaparız

Mutfak davlumbazları - uygun bir iç mekan mikro iklimini korumak için çok kullanışlı bir modern buluş. Ve dikkat edilmelidir ki, her yıl yurttaşlarımızın daha fazlası bu cihazların satın alınmasına karar veriyor. Kural olarak, apartmanda bulunan tüm temel ev aletleri setinin ardından kaput satın alınır. Hayatınızda böyle bir zaman olsaydı - bu makale size özellikle yararlı olacaktır.

Davlumbaz ada modeli

Davlumbaz ada modeli

Kaput üreticilerinin notu

Bugün pazar, çeşitli üreticilerin tam anlamıyla kaportalarıyla dolu. Yurtiçi tüketici için en cazip markalar altında ürünlerle tanışacağız ve mutfak için davlumbaz üreticileri için küçük bir reyting yapalım.

Almanya - kalite, dayanıklılık ve kusursuz itibar

Alman mallarının en yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarını karşıladığı düşüncesi onlarca yıldan beridir. Ve unutulmamalıdır, sebepsiz değil. Bu nedenle Alman markalarından en ucuz davlumbaz modellerini satın almayan Ruslar, önümüzdeki 10 yıl içinde onarımları için onları taşımak zorunda olmayacaklarından eminler.

Tüm Alman imalatçıları arasında aşağıdakileri belirtmek isterim:

  • Bosch belki de dünyanın en ünlü şirketlerinden biridir. Duvar, gömme, inline ve teleskopik davlumbazlar üretir. Kasanın son hali için malzeme paslanmaz çeliktir. Kesinlikle her modelde, dahili bir aydınlatma ve bir kontrol paneli vardır, bu sayede egzoz fanının dönüş hızını ayarlamak kolaydır.
Bosch modeli Bosch 062450

Bosch modeli Bosch 062450

Bosch iki standart boyutta agrega üretir - 60 ve 90 cm (genişlik anlamına gelir). düşük maliyetli itibaren modelleri şişman hapseden özel filtresi ile donatılmış seçkin duvar kaput Bosch DWW 062.450 (yaklaşık 7600 ruble fiyatı) olabilir. Filtre elle veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bu modelin performansı 400 m³ / s ve güç 260 W.

  • Siemens başka bir saygın Alman şirketidir, 40, 60, 90 ve 120 cm genişliğinde ada, teleskopik, duvar ve gömme başlıklar üretmektedir. Yığılmış modellerde camın dekoratif parçaları olabilir.

Belki de Siemens'in en lüks kaputu - LC 956BC60R yaklaşık 41 bin rubleye mal oluyor. Süper sessiz motor, elektronik kontrol paneli, çift karbon ve yağ filtresi, üç halojen lambanın arka ışığı - ve bu tüm avantajları değil! Ana "vurgu" - bir TV alıcısı ve multimedya oynatıcı ile dahili 17 inç LCD ekran. Bu model özellikle her şeyde mükemmel konforu sevenler için yaratıldı!

Siemens LC 956BC60R

Siemens LC 956BC60R

  • Oldukça genç bir Alman şirketi olan Kuppersberg. Eğer Kuppersberg sunulan model yelpazesi bakarsak "dağ tepe" olarak tercüme özlerinin üreticisinin adı ve ardından hiç şüphesiz bunun doğru olduğunu, kalmaz. Eski bir klasik Modernden - İlginçtir, onlar stilleri çeşitli, duvar ve ada davlumbaz gömme özelliğini hayata! Aşağıdaki fotoğrafa bakarak kendiniz görebilirsiniz.
Country tarzı, provence veya klasik mutfakta mutfak için Kuppersberg T 939 BOR

Country tarzı, provence veya klasik mutfakta mutfak için Kuppersberg T 939 BOR

Örneğin, Kuppersberg F 926 WH modeli, yüksek teknolojili mutfağa mükemmel uyum sağlar. Onun maliyeti yaklaşık 32 bin ruble. Çelik ve camdan imal edilmiş olup, 1000 m³ / s çok etkileyici bir performansa sahiptir, dokunmatik kontrol paneli ve 5 yüksek hızlı fan modu vardır.

Kuppersberg F 926 WH

Kuppersberg F 926 WH

İtalya - stil ve laconic tasarım ince bir duygusu

Mutfak için İtalyan davlumbaz imalatçıları, teknolojinin tüm kuralları ile donatılmış, tüketiciye en modern ürünleri sunmaktadır. İtalya'da üretilen her ünite, özgün tasarımı ve özellikleri ile ayırt edilir.

Rus pazarında kendilerini kanıtlamış şirketleri düşünelim.

  • BEST markalı özler, iyi bir tadın göstergesidir. Bu şirket, hava temizleme cihazlarının üretiminde uzun bir süredir çalışıyor. Kendi model yelpazesinde, farklı boyutlarda, sıra dışı şekillerde ve tasarımlarda davlumbaz bulabilirsiniz. Örneğin, şekiller veya paneller şeklinde agregalar. Böyle bir sadık, mutfak içlerine tazelik ve estetik getirecek!

Örnek olarak BEST Equinox modelini alın. Ünitenin sessiz ve akıcı, sinyal 1100 m³ / h, elektronik olarak benzersiz bir modern bir tasarım, 4 fan hızı, karbon ve yağ filtresi 2 halojen lamba kontrol edilebileceği gibi, her şey. Doğru, fiyat "ısırıkları".

1
Katılıyorum, oldukça sıradışı bir başlık

Katılıyorum, oldukça sıradışı bir başlık

  • Zanussi 1984'ten beri bu yönde çalışıyor. ve dikkat edilmesi gereken bir çok iyi model üretiyor. Duvar, gömme ve asılı mutfak davlumbazlarında. Burada 3 bin rubleden başlayarak sizin için uygun bir fiyata bir başlık bulabilirsiniz.
Zanussi ZHT 530X

Zanussi ZHT 530X

  • İtalyan markası JetAir, daha geniş bir mutfak hava temizleyicileri yelpazesi sunuyor Adanın ada, duvar, gömme ve köşe tasarımı ile. Farklı bir tasarım, herkesin mutfak ünitesini herhangi bir tarzda almasına izin verecektir.

İpucu! Mutfağınız modern bir tarzda dekore edilmişse, net geometri ve tonda camın hakim olduğu tasarıma sahip JetAir Premium serisine dikkat edin. Ya da Modern serisinin başlıkları üzerinde - parıldayan metal ve laconic transparan ekler. Fakat Country serisinin ürünleri, soylu ağaç türlerinden elde edilen lüks kaplamalarla ülkenin, Provence ve klasiğin mutfağına sığacak.

Premium serisinden JetAir Domino 55 lnx + Bk

Premium serisinden JetAir Domino 55 lnx + Bk

Modern serisinden açısal model JetAir ELISA 90 INOX

Modern serisinden açısal model JetAir ELISA 90 INOX

Ülke dizisinden JetAir DALLAS 90 WH

Ülke dizisinden JetAir DALLAS 90 WH

bunların uzun vadede JETAIR markasının varlığı yurttaşımız birçok kalpleri zorlamaktadır - 9 Bu üreticisinden ekstrelerinin 10 sahiplerinin dışarı asla onların görüş makalelerinde JETAIR içinde, şirketin teknolojiyi değiştireceğiz - iyi!

  • Elica bir başka popüler İtalyan üreticisidir. Bu markanın ürünlerinin özelliği, premium davlumbazların üretimidir. Tabii ki, ürün yelpazesinde nispeten ucuz modeller var, ama aksan hala orijinal, çok fonksiyonlu ve buna göre pahalı davlumbazlar üzerinde yapılır. Eğer enfes formlar, yüksek teknolojiler ve 20 binden fazla ruble için bir mutfak kaputu ödemeye hazırsanız, Elica'nın ürünlerine dikkat etmenizi öneririz.

Örneğin, zarif siyah özü Elica OM SE TC F / 80 BL, 37 bin değer. Eğimli form, pişirme işlemine müdahale etmesinden korkmadan plakanın üzerine kesinlikle yerleştirilmesine izin verir. Dokunmatik ekran kontrolü kolaylaştırır, fan ve arka ışık dekorasyon görevi görür.

Trendy Elica OM SE TC F / 80 BL

Trendy Elica OM SE TC F / 80 BL

İspanya ve Slovenya - mutfakta yenilikler

Tüm İspanyol davlumbaz üreticilerinden Kata Şirketi'ni belirtmek isterim - sadece bu alandaki yeniliklerle parlıyor. Sunulan çeşitler arasında, yüzey üzerinde parmak izlerinin görülmesini engelleyen özel bir malzeme ile kaplanmış üniteleri karşılamak mümkündür. Kayanın marka bir başka orijinal versiyonu Kata - yapay taştan yapılmış gövde - çarpıcı bir görünüm!

Ortalama fiyat kategorisinden, yaklaşık 10 bin rubleye mal olan Cata VENERE 600 INOX ürününden söz edebiliriz. Çok sağlam performans - 851 m³ / h, düşük ses seviyesi (44 dB), DurAlum kaplamalı çelik kasa ve güzel cam koruyucu.

Cata VENERE 600 INOX

Cata VENERE 600 INOX

Sloven davlumbaz üreticileri arasında Gorenje ilk sırada. Bu şirket teleskopik, ada, şömine, düz ve yerleşik üniteler üretmektedir. Ama özellikle dekoratif modeller, ünlü tasarımcı Mısırlı Karim Rashid'i düşünen küçük resimlere hâlâ dekoratif modeller. Örneğin, özellikle Gorenje markası için, kapağın tasarımını alışılmadık bir renk kombinasyonu ve vücutta dokulu bir desenle geliştirdi.

Gorenje DQGA65KR tasarımcı imzamı süsleyen ürün - bir başyapıt görünüyor ve yanında son derece pratik (kapasite 582 m³ / saat ve 180 watt) 'dir.

Gorenje DQGA65KR

Gorenje DQGA65KR

Japonya - herhangi bir üründe en modern teknoloji

Asya şirketi Shindo, Avrupalıların orjinalliği açısından geride kalmıyor. Fakat bu konuda tamamen farklı bir yaklaşıma sahipler - mekanik kontrolü tanımadılar ve bu nedenle davlumbazlarında daha elverişli yenilikler sunmak için çok çalışıyorlar. Örneğin, dokunmatik kontrol, yüksek performans, ekonomi, çeşitli zamanlayıcılar ve göstergeler.

Shindo serisi klasik, eğimli, düz ve camla dekore edilmiş başlıklar içerir. Özellikle mükemmel çelik ve cam Shindo Kalipso sensörü 60 SS / BG 4ETC (yaklaşık 11 bin ruble) modelidir. Saat, zamanlayıcı ve filtre kirli göstergesi olan ultra modern ekran. Buna ek olarak, 760 m³ / sa'lık mükemmel performansa ve 200 watt'lık bir güce sahip dört hızlı bir fan ile donatılmıştır.

Shindo Kalipso sensörü 60 SS / BG 4ETC

Shindo Kalipso sensörü 60 SS / BG 4ETC

Dikkat edin! Herhangi bir kaput için, hangi üreticinin yapıldığına bakılmaksızın, konfigürasyon, kendi kendini kurma ve ürünün doğru kullanımı hakkında bilgi veren bir talimat eklenmiştir.

Sonuç olarak

Şimdi, Rus tüketici için fiyat / kalite oranının en uygun olduğu en popüler mutfak davlumbaz üreticilerine aşinayınız. Tabii ki, bu tür ev aletleri üreten başka birçok şirket var, ancak yukarıda listelenenlerden açıkça daha düşük. Örneğin, ucuz olanları bulabilirsin, fakat bunlar az kullanışlıdır ve operasyon sırasında çok fazla sorun yaratır. Ya da nitelikleri kusursuz olan bu tür özler, ancak fiyatları hiç memnun değil.

Seçim senin. Sizlere faydalı olacağını umduğumuz makale konusuna ek video materyalleri sunabiliriz (mutfak için kömür başlıklarının avantajları hakkında da bilgi edinebilirsiniz).

galeri

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − 95 =