תנורי מטבח לבנה (36 תמונות) – אווירה של קסם בבית שלך

הנותרים במאה האחרונה, התנור הרוסי במטבח חווה עכשיו בום יוצא דופן של תחייתו! וזה לא מפתיע, כי יש לה הרבה יתרונות - מתוך עיצוב בלעדי פונקציות רבות שאין להם תחליף בחיי היומיום. לכן, החלטנו שזה מגיע מאמר נפרד.

תנור רוסי עתיק עם כיסא נוח וגומחות על טוטו מעץ

תנור רוסי עתיק עם כיסא נוח וגומחות על טוטו מעץ

תכונות

התנור הרוסי בפנים המטבח יוצר נפיחות בכל הבית, וחוץ מזה השימוש בו הרבה יותר חסכוני מהשימוש בגז. כמובן, וזה דורש יותר טיפול בעצמם, אבל זה מקוזז על ידי עוצמות ויכולות ייחודיות. אבל לפני שקול אותם, בואו לדבר על תכונות העיצוב.

תנור לבנים מודרני למטבח יכול להיות מהסוגים הבאים:

 1. חימום;
 2. בישול;
 3. משולב (חימום ובישול).

תנורים משולבים מיועדים לחימום הבית, בישול, אפיית לחם וחימום מים. תא הבישול בתנורים כאלה, ככלל, נמצא בעומק המבנה ויש לו סף גז - הקיר שבין הפה לתא הבישול. בשל כך, חומר הגלם דלק נשאר יותר מתחת לקשת ונשרף חזק יותר.

בכבשן יש בדרך כלל שתי דשי עשן, חזיר חובה, אשר הניח גם את הלבנה בעליית הגג. הבסיס של כל הבנייה היא - מדריכים. בנוסף, היום הוא לא נדיר תנור מטבח עם תנור, כיריים, אח, נישות רבות מדפים לאחסון כלי מטבח. כן, אתה עצמך יכול לראות הכל על ידי התבוננות בתמונה למטה.

בניה עם כיריים ותנור

בניה עם כיריים ותנור

תנור עם כיריים, כיריים וכיפה

תנור עם כיריים, כיריים וכיפה

תנור אח

תנור אח

השתמש

בימים ההם היו אומרים: "תני לנו כמו אמא" - בלי זה אי אפשר היה לדמיין את החיים בכפר. יש לציין, ועד עצם היום הזה בבתים רעועים רבים, היא נותרה עומדת כדי לרצות אותה בנוחות ובחמימות מתונה. אתה צריך תנור בפרבר או בבית כפרי? כיום, כמעט לכולם יש תנורי גז ותנורים אולטרא-מודרניים, אבל למרות זאת, למרות זאת - התנור הרוסי נשאר אלמנט ייחודי שאין לו תחליף בבית. לתנור כזה, מדפי עץ למטבח הם מושלמים.

גימור מפואר!

גימור מפואר!

 • בישול. לחלוט, לטגן, להמריא, "ייסורים", אופים, גרגרים יבשים ופטריות - הכל אפשרי כאן! ואת המנות הם פשוט טעים להפליא ושימושי. העיקר הוא להצטייד על מאכלים מתאימים, פוקר על ערבוב גחלים ומקלות.
 • חימום. תנור העץ למטבח מחמם את הבית כולו באופן שווה, צובר חום ומסלק אותו בהדרגה, במשך זמן מה. שלא כמו סוגים אחרים של תנורים, התנור על עץ מקרין חום מתון, כך שהבית יוצר אקלים נעים במיוחד. זה יכול להיות מוסבר על ידי העובדה כי הלבנים לא לחמם לטמפרטורות גבוהות מאוד, כמו פלדה או ברזל יצוק משטחים. כדי מבנה לבנים אפשר להתכרבל אחרי הליכה בחורף במהירות להתחמם.
 • טיפול. תנור מטבח עשוי לבנים יכול לא רק להאכיל חם, אלא גם לרפא. כפי שאתה יודע, החום מגיע לבנים יש תכונות ריפוי, אשר נהדר עבור כאב במפרקים הצטננות. זו הסיבה בעבר פעמים על תנורים אהובים לישון ולישון מ קטן עד זקן. אגב, היום אתה יכול להזמין או להניח את התנור שלך עם ספה.
 • היבטים חיוביים אחרים. חימום עץ הוא אמין, זול ופשוט. תנור מטבח מודרני על עצי הסקה תופסת מקום קטן, צורכת כמה עצי הסקה והוא יכול לשמש במשך 20-30 שנים עם שימוש זהיר. בנוסף, עבודה רוסית כזו תהיה בהחלט להיות קישוט וגאווה של הבית כולו!

לינה

כאמור, תנורים לבנים יכול להיות חימום, חימום ובישול משולב. לפיכך, המיקום להסדר של עיצוב זה נבחר על פי מטרתו.

 • תנור חימום ממוקם בצורה הטובה ביותר באמצע החדר - כך כל קיר ייתן חום, אשר יחמם את החדר במידה טובה יותר. ואם המבנה הוא אחד או שני הצדדים הסמוכים לרחוב, אז האפקטיביות שלה תהיה ירידה משמעותית.
 • כמובן, עדיף לשים את התנור המשולב במטבח.
בנייה משולבת

בנייה משולבת

עצה! לפני תחילת הבנייה, זה יהיה טוב לבנות מודל מסוים של תנור, או, בפשטות, להתאמן. אז מיומנויות הבנייה יהיה, ואת miscculations ניתן לראות.

בנייה

במאמר זה, אנחנו לא מציירים את כל הניואנסים של תהליך זה מייגע, אישי, אבל מעניין מאוד. הבה נבחן רק את התכונות הכלליות בהתקנה.

אז, קצת הוראה:

 • המרחק בין הגג חופף לבין צינור הארובה לא צריך להיות פחות מ 15 ס"מ.לאחר היבט זה נלקח בחשבון, יש צורך לסמן את המקום עבור הבסיס של התנור. עדיף לעשות קצת יותר מאשר את שאר העיצוב.

חשוב! הקרן חייבת להיות אטומה למים.

 • הבניה יכולה להיות שונה מאוד: לדוגמה, עם תפרים ריקים, או מצמד לקצץ.
 • הלבנים מונחות על פי העובי הרצוי של הקירות. הם יכולים להיות מונח כמו לבנים אחד, וחצי או ¾.
 • לבניית המבנה מומלץ לבחור לבנים כבשן מיוחד (לבנים אדומות או מוצק). תחת שום תירוץ, אחד לא יכול להשתמש לבנים מבניינים מפורקים, בלוקים claydite לבנים לבנים!
לבנים תנור

לבנים תנור

 • הנחת מתחיל בשורה הראשונה, אשר טמון ללא פתרון. בשלב זה, הלבנים הם מפולסים, הקיר הקדמי ואת המיקום של כל דלת נקבעים. ואז הלבנים כבר "נטוע" על המלט.
 • במהלך ההתקנה, אתה חייב לפקח כל הזמן את הנכונות של בנייה. זה צריך ללכת אנכית לחלוטין. תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם לפינות - האוריינות של הפריסה שלהם משפיע גם על שאר העבודה.
סידור תנור

סידור תנור

עזרה! מאסטרים מיומנים ישנים משתמשים במחרוזת כנקודת התייחסות אנכית בתהליך הנחת - לדעתם, זוהי הדרך הנוחה ביותר להימנע מטעויות.

 • לאחר מכן, בהתאם לדגם העיצוב שנבחר, המקומות לתא הבעירה, מחבת אפר ומחבת אפר מיועדים. יש לציין כי בדרך כלל את המפוח הוא לשים אחרי השורה השלישית של בנייה, ואפילו דרך השורה - מחבת אפר. ורק אז התנור מותקן. אבל הנחת הגג הכבשן מתחיל מעל הכבשן, אחרי השורה השנייה של לבנים.
 • בעת התקנת ארובה, יש צורך לספק שסתום מיוחד, אשר חייב להיות מותאם ללא קושי.

סיים

כאשר התנור מחומם, הלבנים וחומרי הגמר מתרחבים. אבל הבעיה העיקרית היא שהם מתפשטים לגודל אחר. למה זה קורה? קודם כל, בגלל ההבדל במקדמים של התרחבות תרמית של שני חומרים אלה. שנית, בגלל האינרציה של חימום קירות התנור - כלומר, כרגע, כאשר שכבת הגמר הוא עדיין די קר, הלבנים כבר מתרחבת באופן פעיל. לכן, אם הלבנה צפופה ואפילו בחוזקה במגע עם שכבת הגמר, אז העיוות של השני לא ניתן להימנע. היו מקרים כאשר אריחי אריחים פרץ לשניים כאשר באמצעות פתרונות חזקים מאוד. אז זכור זאת.

1

ובכן, מכל הסוגים הקיימים של גימורים, ברצוננו להדגיש את הדברים הבאים:

 • הסוג הזול ביותר של קישוט, אשר לקשט תנורי מטבח על עצי הסקה - הוא בוץ צריף (טיח יד לא מיושם עם ציור או לטייח). לקישוט דקורטיבי כזה יכול להיות סדקים קטנים, אבל יש להם רק אופי "זמני" שטחי לא לגרום לבעיות. אתה לא יכול לשים לב לכך בכלל. וגם במטבח המודרני, לסיים זה יכול להיות "הדגשה" אמיתי, מזכיר את הימים הטובים.
דוגמה לבקתת בוץ

דוגמה לבקתת בוץ

 • אריחים הם גרסה אחת נוספת של רישום של פני השטח של עיצוב. מוצרים אלה קרמיקה מחוברים הלבנים בעזרת עוגנים. הם יכולים להיות רק לבן, צבוע או יש משטח הקלה שונים. אולי, אריחים הם הסוג היקר ביותר של ריהוט היום (יש אפילו קבוצות כאלה של אריחים, מחיר אשר גבוה פי כמה מעלות הכבשן עצמו). ספה מטבח מתאים באופן מושלם לתוך הפנים עם תנור רוסי.
גימור אריחים

גימור אריחים

קישוט עם אריחים הוא אמנות אמיתית!

קישוט עם אריחים הוא אמנות אמיתית!

המילים כאן מיותרות!

המילים כאן מיותרות!

 • לבנים יפה - הוא לא עומד בלהבה ישירה, אבל כקישוט הוא מאוד מתאים. למען הדיוק, אין שכבת הגמר בכלל, אז אין שום דבר ליפול!
שימו לב - כמה חלקים של הכבשן מעוטרים בלבנה אחרת

שימו לב - כמה חלקים של הכבשן מעוטרים בלבנה אחרת

 • עץ תנורים בוער למטבח ניתן לסיים עם חומרים אחרים: אריחים, רקעים על הטיח, אריחי אבן. אבל לדעתנו, כל האפשרויות האלה אינן מעשיות.
 • בנפרד, יש צורך לומר על הפתרון המודרני של בעיה זו - מבנה מסגרת נפרדת עם הכניסה מן הכבשן. לכן, סביב כל תנור, אתה יכול לבנות מסגרת מתכת עם הזחה עבור הסעה, ולאחר מכן להחיל כל חומר דקורטיבי incombustible אליו. כמובן, את הממדים של הבנייה יהיה מעט מוגברת, אבל בתוכנית העיצוב לא תהיה לך שום מגבלות! בנוסף, המסגרת יכולה להתבצע ו מתקפל.

אפילוג

לסיום, אני רוצה להוסיף כי אין הישגים של הציוויליזציה המודרנית לא יחליף את תנורים לבנים מהחיים ואת חיי היומיום של העם הרוסי. אחרי הכל, כולם די פשוט לשימוש, לא צריך דלק יקר והם מצוינים בכל הפונקציות החשובות (לקרוא גם על איך לעשות ריהוט למטבח בבית).

ובכן, אם יש פתרון חלופי על הציון הזה, התנור הרוסי הישן יישאר כאלמנט בלעדי וייחודי של העיצוב של פנים המטבח. ב "קינוח", במיוחד בשבילך, הכנו וידאו נושאית מעניינת. צפייה נעימה!

גלריה

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 89